Lekcje o emocjonalnym porządku. 3 webinary na nowy, lepszy rok.

To czego teraz najbardziej – w tych mało stabilnych czasach – potrzebujemy to bycie dla siebie samego oparciem, niedokładanie sobie dodatkowego emocjonalnego ciężaru i skierowanie swojej uwagi ku czemuś większemu niż my sami.

O tym właśnie traktować będą “Lekcje o emocjonalnym porządku w świecie pełnym bałaganu. 3 webinary na nowy lepszy rok”. To cykl, który pozwoli nam przyjrzeć się temu, jak traktujemy siebie i świat wokół i jak możemy w tym dzikim zamieszaniu iść spokojnie naprzód.

3 różnorodne lekcje stanowić będą całość, która umożliwi nam swobodniejsze, bardziej rezylientne i mniej zagubione wejście w 2024.

Lekcja nr 1 “Stabilność emocjonalna, gdy wokół nas wiruje” to wiedza na temat tego, jak możemy odzyskiwać grunt w sytuacjach, w których tracimy kontrolę. Lekcja ta zawierać będzie wskazówki zaczerpnięte z nurtu Somatic Experiencing i terapii behawioralnych (odbędzie się 18 stycznia, 18:00-19:30).

Lekcja nr 2: “Zmiana starych nawyków na lepsze” to wykład na temat tego, jak ocenić użyteczność naszych codziennych nawyków i jak – zgodnie z najrzetelniejszą wiedzą psychologiczną – robić miejsce na nowe, bardziej nam sprzyjające (odbędzie się 25 stycznia, 18:00-19:30).

* Lekcja nr 3: “Życie warte przeżycia – jak sięgnąć po to, co dla nas ważne” to wykład o roli wartości dla naszego dobrostanu i odporności psychicznej. Porozmawiamy sobie podczas tej lekcji o tym, jak rozpoznać nasze wartości, jak życie w zgodzie z nimi i jak wracać na tor dobrego, wartościowego życia, za każdym razem gdy z niego zejdziemy (ta lekcja odbędzie się 1 lutego, 18:00-19:30).

“Lekcje o emocjonalnym porządku” to cykl dla każdego. Do udziału w cyklu nie potrzebna jest wcześniejsza wiedza psychologiczna. Potrzeba za to otwartej głowy i nieco życiowej przestrzeni, by webinarów wysłuchać, a potem powoli wcielać w życie to, co wyda Wam się w nich najcenniejsze.

Istnieje też opcja zakupu “Lekcji o emocjonalnym porządku” na prezent w formie vouchera 🙂.

***O twórczyni webinarów: Sabina Sadecka jest nauczycielką i terapeutką terapii traumy, psycholożką i terapeutką systemową. Tworzy blog o traumie na sabinasadecka.pl, podcast “Ładnie o traumie” i portal rzetelnej wiedzy psychologicznej opsychologii.pl. Uczy psychologii studentów studiów podyplomowych SWPS w Poznaniu. Pisze o psychologii i udziela wywiadów dla wielu psychologicznych czasopism. Pracuje w publicznej poradni dla osób z doświadczeniem traumy i w gabinecie prywatnym na poznańskim Sołaczu. Skończyła UAM, Universita’ di Pisa i Akademię “Artes Liberales”. Jest też praktyczką Somatic Experiencing.

***Terminy webinarów:

“Stabilność emocjonalna, gdy wokół nas wiruje” – 18 stycznia, 18:00-19:30

“Zmiana starych nawyków na lepsze” – 25 stycznia, 18:00-19:30

“Życie warte przeżycia – jak sięgnąć po to, co dla nas ważne” – 1 lutego, 18:00-19:30

***Jaki jest koszt całego cyklu?

Do 6 stycznia 2024 – 150 zł.

Po 6 stycznia 2024- 300 zł.

Kurs kupisz tutaj: https://bloomin.tv/…/lekcje-o-emocjonalnym-porzadku-w…/

Uwaga! Jeśli potrzebujesz faktury, opcja do podania danych do faktury pojawia się w trakcie dokonywania zakupu. Po zakupie wystawienie faktury nie jest już możliwe.

***Jak będzie można obejrzeć webinary?

Na żywo webinary będzie można obejrzeć na Zoomie.

Nagrania pojawią się po ok. tygodniu od nagrania na żywo na platformie Bloomin.tv i będą dostępne do obejrzenia przez rok.

***W razie pytań, pisz: sabinasadecka@bloomin.tv

Uwaga! Jeśli potrzebujesz faktury, opcja do podania danych do faktury pojawia się w trakcie dokonywania zakupu. Po zakupie wystawienie faktury nie jest już możliwe.
***Jak będzie można obejrzeć webinary?
Na żywo webinary będzie można obejrzeć na Zoomie.
Nagrania pojawią się po ok. tygodniu od nagrania na żywo na platformie Bloomin.tv i będą dostępne do obejrzenia przez rok.
***W razie pytań, pisz: sabinasadecka@bloomin.tv