Jak mogę o siebie zadbać, gdy… mam ataki paniki (nagranie audio)

Niewiele psychologicznych trudności może nas unieruchomić bardziej niż ataki paniki. Choć często mamy nadzieję, że miną same, to większość zdroworozsądkowych, popularnych metod zupełnie nie działa.
Podczas 1,5 h wykładu chciałabym opowiedzieć Wam, jak możecie zadbać o siebie, gdy doświadczacie ataków paniki. Od czego zacząć, co ze swojego życia wyeliminować, jak o atakach paniki myśleć i jaki sposób patrzenia na nie pożegnać. To będzie 90 minut tylko praktycznej psychologicznej i neurobiologicznej wiedzy, wzbogaconej o karty pracy, które pozwolą Wam pamiętać o wszystkich elementach psychohigieny, potrzebnych, gdy ataki paniki pojawiły się w naszym życiu.

O mnie: Nazywam się Sabina Sadecka. Uczę praktycznego zastosowania psychologii od kilkunastu lat. Łączę najnowszą wiedzę neurobiologiczną z współczesnymi naukami behawioralnymi, czyli metod, które działają w sposób rewolucyjny i trwały. Jestem nauczycielką psychologii (m.in. na SWPS) i terapii akceptacji i zaangażowania, psychoterapeutką specjalizującą się w tematyce traumy i popularyzatorką rzetelnej wiedzy psychologicznej (odwiedź współprowadzony przeze mnie portal opsychologii.pl).

O całym cyklu wykładów „JAK MOGĘ O SIEBIE ZADBAĆ, GDY… Praktyczne wykłady o zdrowiu psychicznym dla dosłownie każdego”

To wykłady dla wszystkich, którzy próbowali poradzić sobie ze swoim problemem sami, ale to nie pomogło. Dla tych, którzy nie mogą sobie teraz pozwolić na psychoterapię, ale nie mogą sobie też pozwolić, by dłużej czekać. Dla tych, którzy są w psychoterapii, ale potrzebują wiedzieć więcej. Dla tych, którzy chcą o siebie zadbać zanim ich życie wewnętrze ich zupełnie przytłoczy.

Nie, te wykłady nie zastąpią regularnej psychoterapii, jeśli jest ona niezbędna. Ale pozwolą zadbać o siebie w od pierwszych minut po wykładzie (a może nawet i w jego trakcie).  Pozwolą wyjść z utknięcia i odzyskać poczucie sprawczości w obszarze swojego zdrowia psychicznego. Wyposażą Was w pomocne techniki pracy w danym obszarze zdrowia psychicznego, wzbogacone o karty pracy, które możecie używać zawsze, gdy będziecie potrzebować z tego wykładu przypominajki.

Koszt pojedynczego spotkania w ramach cyklu: 200 zł. Na odsłuchanie webinaru masz rok od jego zakupu.